Viljandis peeti sõudjate talvepäevi

Vahur Mäe, toimetaja   |   14. jaan. 2006, 22:39

Juba aastaid on olnud traditsiooniks, et jaanuaris koguneb sõuderahvas Viljandisse, kus korraldatakse sportlikult talvepäevi. Kui kunagi peeti jõukatsumisi ka suusatamises, lumepuudusel jooksus, siis nüüd on need spordialad täielikult asendunud tubasemate tegevustega. Nii näiteks on alati peetud ka ujumisvõistlusi. Täna jagus võistlejaid D klassist (11-12. aastased) täiskasvanuteni. Kõige nooremad vanuserühmad selgitasid paremuse 25-meetril. D-klassis läks tüdrukute esikoht Krete Koovitile Viljandist, poistest Indrek Järvojale Sõudeklubi \”Pärnust\”. Tüdrukute C-klassi parim oli Eglit Võsu samuti SK \”Pärnust\”, poistest Alar Härmik Viljandist. B-klassis ujuti 50 meetri distantsil. Tüdrukute võitjaks tuli Emily Roots SK\”Pärnust\”, poistest Bert Lepik Pärnu \”Kalevist\”. Tüdrukute A-klassis ei leidunud vastast Natalja Garankinale Viljandist. Poisid A klass ning mehed startisid 100 meetril. Noormeeste võitjaks tuli Juhan Laos Pärnu Kalevist, meestest aga tema klubikaaslane Andrus Arula. Naisveteranide parim oli Ulvi Lutoshkin, meesveteranide võitja aga Kalev Ramjalg. Teateujumiste võitjad olid järgmised – tüdrukutest SK \”Pärnu\”, poistest Pärnu\”Kalev\”, naistest Pärnu \”Kalev\” ning meestest samuti Pärnu \”Kalev\”. Peeti maha ka korvpallilahingud: Pärnu \”Kalev\” võitis nii tüdrukute, poiste kui ka meeste arvestuses. Naiste esikoht läks SAK Tartule. LÕPUPROTOKOLL